Auteur • 190 boeken
Hvem er hvem i Marvel-universet?
Marvel Marvel
Guardians of the Galaxy - Rocket redder dagen!
Spider-Man - Superheltene går til angreb
Black Widow - Historien fra filmen
Avengers - Begynnelsen - Härifrån till evigheten
Spider-Man och Iron Man - möt dina hjältar!
Avengers - Ms Marvel knyter näven
Captain Marvel - Begynnelsen - Full fart
Spider-Man - Kvarterets vänlige superhjälte!
Spidey och hans fantastiska vänner - En panters tålamod
Ant-Man - Fantastiske eventyr
Fem minutter i godnat - Spider-Man
Marvel - Heltinderne redder verden!
Iron Man 3 - De mægtige rustninger
Monsters Unleashed - Gorgilla den förskräckliga!
Iron Man 2 - Iron Man mod Whiplash
Hawkeye - Begyndelsen - To gange Hawkeye
Ms. Marvel - Ms. Marvels tordennæver
Thor - Jane er den mægtige Thor!
Guardians of the Galaxy - Gamoras galaktiske kamp
Avengers - Begyndelser
Monsters Unleashed - En best på två ben
Spider-Man - En dejt med förhinder
Guardians of the Galaxy - Gamora - Släkten är värst
Doctor Strange - Övermagikern
Doctor Strange - Den ypperste troldmand
Hawkeye - Begynnelsen - Hawkeye gånger två
Thor - Begynnelsen
Spider-Man
Fem minutter i godnat - Marvel
Doctor Strange - Vägen till upplysning
Thor - Blixtar och dunder
Superhjältar på äventyr - Spider-Man får superhjälp!
Iron Man - Rymdfantomernas invasion!
Captain Marvel - Ultron blir viral
Spider-Man - Chock och rädsla
36 van 190 titels